YASAL UYARI

Yasal Uyarı

Devlet Personel Başkanlığı Web sitesine hoş geldiniz. Bu bölüm sitemize ait kurumsal politikalarımızı içermektedir. Kurumsal web sitemizin herhangi bir sayfasına girmekle, aşağıda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Bu site Devlet Personel Başkanlığı tarafından hazırlanmakta ve işletilmektedir.

Bu Web Sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları Devlet Personel Başkanlığı na aittir. Bu Web Sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

Internet sitesinde bulunan hiçbir bilgi; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Kullananlar hakkında yasal takibat yapılacaktır.

Devlet Personel Başkanlığı Web Sitesi virüslere karşı korunmakta olmakla beraber, bu konuda garanti vermemektedir. Web sitemizden herhangi bir doküman, uygulama vb. indirmeden önce virüs taraması yapılması veya gerekli korunma önlemlerin alınmasını tavsiye ederiz.